images
images

बिहिवार, जेठ १० गते २०८१

एलएसडीटीमा गठन भयो बालमंच, बालबालिकाले अवसर पाउने

एलएसडीटीमा गठन भयो बालमंच, बालबालिकाले अवसर पाउने

images
images
images
शनिवार, बैशाख २२ २०८१
शनिवार, बैशाख २२ २०८१
 • एलएसडीटीमा गठन भयो बालमंच, बालबालिकाले अवसर पाउने

  भैरहवा, २२ वैशाख ।
  रुपन्देहीको भैरहवामा सञ्चालित लिडरसीप स्किल्स डेभलपमेन्ट ट्रेनिङ (एलएसडीटी) मा शनिबार बाल मंच गठन भएको छ । एलएसडीटीको ११२ औं श्रृंखलाको अवसरमा बाल मंचको गठन गरिएको हो । आफ्ना सदस्यहरुको परिवारका बालबालिकाहरुका क्षमता अभिवृद्धि गराउने उद्देश्यले स्थापना भएको बालमंचले बालबालिका केन्द्रित विभिन्न कार्यक्रम गर्ने एलएसडीटीले जनाएको छ ।

  images
  images
  images

  बालबालिकामा स्थिर स्वभावको विकास साथै स्मरणशक्ति वृद्धि गराउनका  निम्ति विभिन्न ध्यान साधनाको अभ्यास गराइने र अन्य अतिरिक्त क्रियाकलापको आयोजना गरिने बालमंचका अध्यक्ष प्रवल पन्तले बताए । ८ वर्षिय प्रवल तिलोत्तमास्थित लुम्बिनी वल्र्ड स्कूलमा कक्षा ३ मा अध्ययनरत विद्यार्थी हुन् ।

  एलएसडीटी  बालमंचमा न्यू मुन एकेडमी कक्षा ५ मा अध्ययनरत ११ वर्षिय गरिमा भण्डारी, लुम्बिनी वल्र्ड स्कूल कक्षा ८ मा अध्यनरत विद्यार्थी सवल पन्त, अमरज्योति बोर्डिंग स्कूल कक्षा ४ मा अध्यनरत शिवांश भट्टराई र काशी नोबेल एकेडमी कक्षा ५ मा अध्यनरत ११ वर्षिय विधान विजय पाण्डे रह्रेका छन् ।

  एलएसडीटीका सदस्यहरुका बालबालिकाहरु यो बालमंचमा जोड्दै बालमंचको विस्तार गरिने ११२ औं तालिम श्रृंखलाका अध्यक्ष प्रशान्त ज्ञवालीले बताए । 

  बालमंचले आयोजना कार्यक्रममा बालबालिकाले आफूभित्र रहेको प्रतिभालाई प्रस्तुत गर्ने अवसर पाउने लिडरसीप स्किल्स डेभलपमेन्ट ट्रेनिङका संस्थापक तथा प्रस्तोता विजय पाण्डेले जानकारी दिए । पाण्डे उत्प्रेरक वक्ताका रुपमा परिचित हुनुका साथै लुम्बिनी विपश्यना ध्यान केन्द्र धम्म जननीका ट्रष्टी पनि रहेका छन् ।

  लिडरसीप स्किल्स डेभलपमेन्ट ट्रेनिङ (एलएसडीटी) प्रत्येक हप्ताको शनिबार भैरहवास्थित एसियन बुद्ध होटलमा सञ्चालन हुँदै आएको छ ।

  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij