images
images

बिहिवार, जेठ १० गते २०८१

सशस्त्र प्रहरीद्वारा रुपन्देहीमा चार लाखको अवैध सामान बरामद

सशस्त्र प्रहरीद्वारा रुपन्देहीमा चार लाखको अवैध सामान बरामद

images
images
images
सोमवार, बैशाख ३ २०८१
सोमवार, बैशाख ३ २०८१
 • सशस्त्र प्रहरीद्वारा रुपन्देहीमा चार लाखको अवैध सामान बरामद

  भैरहवा, ३ वैशाख ।
  सशस्त्र प्रहरीले रुपन्देहीमा करिब ४ लाख मूल्य बराबरको अवैध सामान बरामद गरेको छ । भारतबाट अवैध रुपमा नेपालतर्फ ल्याउँदै गरेको अवस्थामा सशस्त्र प्रहरीले विभिन्न स्थानबाट सामान बरामद गरेको हो । बरामद गरिएको सामान आवश्यक कारवाहीका लागि भैरहवा भन्सार कार्यालय, बेलहिया पठाइएको सशस्त्र प्रहरी बल, नेपाल नं. २७ गण हे.क्वा. रुपन्देहीले जनाएको छ ।

  images
  images
  images

  सशस्त्र प्रहरी बल, नेपाल बि.ओ.पि. मझगाँवा, रुपन्देहीबाट सशस्त्र प्रहरी निरीक्षक विजय कुँवरको कमाण्डमा खटिएको टोलीले आइतबार मायादेवी गाउँपालिका–६ स्थित दुर्गौलियाबाट अवैध सामान बरामद गरेको हो । अन्दाजी मूल्य १ लाख ५२ हजार ३ सय २० रुपैयाँ बराबरको चिनी ६ सय के.जी., प्याज २०२३ के.जी र मटरदाल बरामद गरिएको सशस्त्र प्रहरीले जनाएको छ । 

  त्यस्तै विशेष सूचनाको आधारमा सशस्त्र प्रहरी बल, नेपाल नं. २७ गण हे.क्वा. रुपन्देहीबाट सशस्त्र प्रहरी नायव उपरीक्षक (डीएसपी) दुर्गा बहादुर थापाको कमाण्डमा खटिएको सीमा अनुगमन टोलीले सोमबार विभिन्न स्थानबाट अन्दाजी मूल्य २ लाख २९ हजार ९ सय ७५ रुपैयाँ बराबरको अवैध सामान बरामद गरेको हो । 

  चिनी ४ सय के.जी., प्याज २३५५ के.जी. र सामान ढुवानीमा प्रयोग भएको दुईवटा मोटरसाइकल बरामद गरिएको सशस्त्र प्रहरीले जनाएको छ ।

  Baramad Saman.jpeg
  saman.jpg

  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij