images

शनिवार, फाल्गुण १९ गते २०८०

डाँका चोरी मुद्दाका फरार प्रतिवादी १२ वर्षपछि पक्राउ

डाँका चोरी मुद्दाका फरार प्रतिवादी १२ वर्षपछि पक्राउ

images
images
images
सोमवार, पौष २३ २०८०
सोमवार, पौष २३ २०८०
 • डाँका चोरी मुद्दाका फरार प्रतिवादी १२ वर्षपछि पक्राउ

  भैरहवा, २३ पुस ।
  डाँका चोरी मुद्दामा दोषी भइ फरार अभियुक्तलाई रुपन्देही प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा साविक रुद्रपुर गाविस हाल कञ्चन गाउँपालिका वडा नम्बर ३ का ४६ वर्षिय बेल बहादुर थापा रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रहरी निरीक्षक किशोर के.सी.ले बताए ।

  images
  images
  images

  रुपन्देही जिल्ला अदालतले २०६८ जेठ ३० गते थापालाई ६ वर्ष कैद र रु. ३० हजार जरिवानाको फैसला सुनाएको थियो । 

  ‘पुस १९ गते ईलाका प्रहरी कार्यालय रुद्रपुरबाट खटिएको टोलीले थापालाई फेला पारी पक्राउ गरेको र फैसला कार्यान्वयनका लागि रुपन्देही जिल्ला अदालत पठाएकोमा उनलाई कैद भुक्तानका लागि पुस २० गते जिल्ला कारागार कार्यालय रुपन्देहीमा पठाइएको छ, ’के.सी.ले भने ।

  जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रमुख प्रहरी उपरीक्षक (एसपी) भरत बहादुर वि.क.ले जिल्लामा हुन सक्ने चोरी, डकैती, लुटपाटका घटना, लागूऔषध दुव्र्यसन नियन्त्रण तथा न्यूनीकरण र फैसला कार्यान्वयन क्रममा फरार प्रतिवादी पक्राउका लागि पुस १ गतेदेखि ‘क्लिन स्वीप अपरेशन’ सञ्चालन गरिएको बताए ।

   

      
   
    

   

   

   

  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij