images

शनिवार, फाल्गुण १९ गते २०८०

छैठौं लुम्बिनी प्रादेशिक महोत्सवमा ‘स्वादिलो खाजा घर’ उपभोक्ताको रोजाइमा 

छैठौं लुम्बिनी प्रादेशिक महोत्सवमा ‘स्वादिलो खाजा घर’ उपभोक्ताको रोजाइमा 

images
images
images
आइतवार, मंसिर १७ २०८०
आइतवार, मंसिर १७ २०८०
 • छैठौं लुम्बिनी प्रादेशिक महोत्सवमा ‘स्वादिलो खाजा घर’ उपभोक्ताको रोजाइमा 

  भैरहवा, १७ मंसिर ।
  रुपन्देहीको भैरहवामा मंसिर ६ गतेदेखि छैठौं लुम्बिनी प्रादेशिक महोत्सव–२०८० सुरु भएको थियो । सोमबार (मंसिर १८ गते) महोत्सवको समापन हुँदैछ । चेम्बर अफ कमर्श, रुपन्देही (उद्योग व्यापार संगठन, रुपन्देही) ले आयोजना गरेको महोत्सवमा कोही साँस्कृतिक कार्यक्रममा व्यस्त देखिन्छन् । कोही स्टलमा सामान किन्न, कोही पिङ चढ्न भने कोही विभिन्न स्टलमा राखिएका खाजा, नास्ताको स्वाद लिन । 

  images
  images
  images

  सोही क्रममा स्टल नम्बर ७ उपभोक्ता रोजाइमा पर्न सफल भएको छ । स्टल नम्बर ७ को नामै छ ‘स्वादिलो खाजा घर’ । यो स्टलमा रहेका व्यक्तिहरु तीनै हुन् जसले सिद्धार्थनगर नगरपालिकाद्धारा केही महिना अघि सञ्चालित हस्पिटालिटी तालिममा सहभागीता जनाएका थिए । स्वादिलो खाजा घरमा रोशन बहादुर थापा, अरबिन्द्र चौधरी, सन्तोषी गुरुङ, रवि पन्थी, चेत सिंह गुरुङ, मीना गुरुड, ज्ञानेन्द्र पाण्डे, कर्ण जि.सी., सिमरन सहनशील नेपाल, इस्मिता श्रेष्ठ, प्रतिमा तुलाधर थापा र सभ्या थापा खटिएका छन् ।

  ‘सिद्धार्थनगर नगरपालिकाद्वारा सञ्चालित १५ दिने तालिममा सहभागीता भएका थियौं । उक्त तालिममा २० जनाको सहभागीता रहेका थियो । जसमध्ये हामी अधिकांश यो स्टलमा ग्राहकलाई खाजा खुवाउँदैछौं, ’सिद्धार्थनगर ४ का रोशन बहादुर थापाले भने । उनले तालिम लिएका धेरै जना यो टीममा रहेको र कोही विदेश तथा कोही होटल सञ्चालन गरिरहेको बताए । आफूहरुले बेसिक तालिम लिएको र अब एडभान्स कोर्स आवश्यक थापाको माग छ । 

  स्टलमा दैनिक १ सय जना बढी उपभोक्ता आउने गरेको बताए । महोत्सवमा आउने उपभोक्ताको रोजाइमा ‘स्वादिलो खाजा घर’ पर्न सफल भएको भन्दै थापाले खुसी व्यक्त गरे । थापाले भने, ‘स्टलमा खाजा खाएपछि उपभोक्ताले यहाँ पाइएका परिकार स्वादिलो भएको भनेपछि खुसीको अनुभुति भएको छ ।’ उनले स्टलमा सिद्धार्थनगर नगरपालिका वडा नम्बर १ देखि १३ वडासम्म व्यक्तिहरु खटिएको बताए । उनले स्टलमा छुट गर्न सिद्धार्थनगर नगरपालिकाले महोत्सवको आयोजक संस्थालाई पत्राचार गरेको बताए । आयोजक संस्थाबाट पनि सहयोग पाएको उनले बताए । आगामी दिनमा पनि आयोजना गरिने महोत्सव लगायतका कार्यक्रममा स्टल राख्ने सोच बनाएको थापाको भनाइ छ ।

   

  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij