मंगलवार, मंसिर १९ गते २०८०

तिलोत्तमा नगरपालिकाले पायो सिटीनेटको सदस्यता

तिलोत्तमा नगरपालिकाले पायो सिटीनेटको सदस्यता

images
images

खबर पात्रो

१, मंसिर २०८०
 • 301
  SHARES
 • तिलोत्तमा नगरपालिकाले पायो सिटीनेटको सदस्यता

  तिलोत्तमा, १ मंसिर । 
  रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिकाले विश्वभरका नगरपालिकाहरूको संस्था (सिटीनेट) को सदस्यता प्राप्त गरेको छ । विश्वका नगरहरूबीच आपसी सहयोग र सहकार्यमा जोड दिने मञ्चको रूपमा रहेको उक्त संस्थामा तिलोत्तमा नगरपालिकाले प्रवेश पाएको हो ।

  दक्षिण कोरियाको सियोलमा सचिवालय रहेको यस संस्थाको कार्यसमितिमा सर्वसम्मत रूपमा तिलोत्तमालाई सदस्यता प्रदान गरेको तिलोत्तमा नगरपालिकाका प्रमुख रामकृष्ण खाणले बताए । उनले विश्वभरका नगरपालिकाहरू सदस्यता प्राप्त गर्नका लागि आकर्षित हुने यस संस्थामा आबद्धतासँगै तिलोत्तमाले विकासमा थप एक खुड्किलो उक्लिन सफल भएको दावी गरे ।

  images
  images

  सिटीनेट सन् १९८७ मा स्थापित सहरको विकासका लागि प्रतिबद्ध निकाय र संस्था आबद्ध भएको संस्था हो । एसिया प्रशान्त क्षेत्रका विभिन्न नगरपालिकालगायत अन्य सरोकारवाला आबद्ध रहेको संस्था ‘सिटीनेट’ले सहरलाई विकसित र समृद्ध बनाउनका लागि नेतृत्व गरिरहेका नेतृत्वकर्ताको क्षमता अभिवृद्धि गर्न सहयोग गर्ने जनाएको छ । यस्तै सिटीनेटसँग आबद्ध भएका नगर र संघ–संस्थाबीच असल अभ्यास र अनुभव आदानप्रदान गर्ने गरिन्छ ।

  402654017_1211630103106729_8850757182651079782_n.jpg

   

  images
  प्रकाशित मिति :मंसिर १, २०८० शुक्रवार - ०७:१३:१८ बजे

  खबर पात्रो

  धेरै पढिएको

  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: sobij