मंगलवार, मंसिर १९ गते २०८०

तिलोत्तमामा आइतबार सार्वजनिक विदा

तिलोत्तमामा आइतबार सार्वजनिक विदा

images
images

खबर पात्रो

४, आश्विन २०८०
 • 1.8K
  SHARES
 • तिलोत्तमामा आइतबार सार्वजनिक विदा

  बुटवल, ४ असोज । 
  थारु समुदायको महत्वपूर्ण पर्व ‘बड्की आइतबार’को अवसरमा रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिकाले सार्वजनिक विदा दिने घोषणा गरेको छ। नगरपालिकाले बिहीबार एक विज्ञप्ति जारी गर्दै आइतबार (असोज ७) गते सार्वजनिक विदा दिने जानकारी गराएको हो ।

  नगर कार्यपालिकाको कार्यालय मातहतका वडा कार्यालयहरु, विषयगत शाखा कार्यालयहरु तथा स्वास्थ्य संस्थाहरु र सामुदायिक तथा संस्थागत विद्यालयहरु बन्द रहने जनाइएको छ ।

  images
  images

  प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत नारायण अर्यालद्वारा हस्ताक्षरित विज्ञप्तिमा भनिएको छ, ‘मिति २०८० साल असोज ७ गते आइतबारका दिन थारु समुदायको महत्वपूर्ण पर्व बड्की आइतबारको उपलक्ष्यमा यस तिलोत्तमा नगरपालिका नगरकार्यपालिकाको कार्यालय मातहतका वडा कार्यालयहरु, विषयगत शाखा कार्यालयहरु तथा स्वास्थ्य संस्थाहरु र सामुदायिक तथा संस्थागत विद्यालयहरुमा स्थानीय विदा दिने यस कार्यालयको बिहीबारको निर्णयअनुसार सम्बन्धित सबैमा जानकारी गराइएको छ ।’

  images
  प्रकाशित मिति :आश्विन ४, २०८० बिहिवार - २०:११:५३ बजे

  खबर पात्रो

  धेरै पढिएको

  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: sobij