बुधवार, कार्तिक ३ गते २०७८

गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल निर्माणसम्पन्न गर्न भिजिट मधेशको माग

गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल निर्माणसम्पन्न गर्न भिजिट मधेशको माग

images
images

खबर पात्रो

२२, आश्विन २०७८
 • 743
  SHARES
 • गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल निर्माणसम्पन्न गर्न भिजिट मधेशको माग
  images

  भैरहवा, २२ असोज ।
  भिजिट मधेश, नेपाल जिल्ला कार्यसमिति, रुपन्देहीले भैरहवास्थित निर्माणाधिन गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल यथाशिघ्र निर्माणसम्पन्न गर्न माग गरेको छ । विमानस्थल निर्माण कार्यमा ढिलाइ भएको भन्दै भिजिट मधेशले रोहिणी गाउँपालिका–३ स्थित बैकुण्ठपुरमा विरोध कार्यक्रम गरेको हो ।

  यथाशिघ्र हवाई मार्ग सुचारु गर्न र मजदूरको ज्यालावापतको बाँकी रकम उपलब्ध गराउन माग राख्दै विरोध कार्यक्रम गरिएको भिजिट मधेशका केन्द्रीय सदस्य तथा रुपन्देही जिल्ला संयोजक महेन्द्र गुप्ता (प्रशान्त)ले बताए । तराई–मधेशको पर्यटन प्रबद्र्धनका लागि भिजिट मधेश गठन गरेर विभिन्न कार्यक्रमहरु अगाडी बढाइएको उनले बताए । 

  images

  images
  images
  images
  images
  प्रकाशित मिति :आश्विन २२, २०७८ शुक्रवार - २०:४१:३९ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro