बुधवार, कार्तिक ३ गते २०७८

‘भुवनकुमारी स्मृति पर्यटन पत्रकारिता पुरस्कार’ रायमाझीलाई

‘भुवनकुमारी स्मृति पर्यटन पत्रकारिता पुरस्कार’ रायमाझीलाई

images
images

खबर पात्रो

२२, आश्विन २०७८
 • 317
  SHARES
 • ‘भुवनकुमारी स्मृति पर्यटन पत्रकारिता पुरस्कार’ रायमाझीलाई
  images


  भैरहवा, २२ असोज ।
  लुम्बिनी प्रेस क्लब, रुपन्देहीले प्रदान गर्ने ‘भुवनकुमारी स्मृति पर्यटन पत्रकारिता पुरस्कार’ -२०७७ बाट पत्रकार कमल रायमाझी पुरस्कृत भएका छन् । अग्रज पत्रकार तथा क्लबका सल्लाहकार नारायण सापकोटाद्वारा स्थापित ५० हजार राशीको पुरस्कार शुक्रबार लुम्बिनीका मुख्यमन्त्री कुलप्रसाद केसीले प्रदान गरेका हुन् ।  यस क्षेत्रको पर्यटन प्रवद्र्धन गर्न खोजमूलक समाचार प्रकाशन र प्रसारण गरेको भन्दै उनलाई पुरस्कृत गरिएको हो । 

  पुरस्कारका संरक्षक वरिष्ठ पत्रकार नारायण सापकोटाले लुम्बिनीलाई केन्द्रमा राखेर पर्यटन प्रवद्र्धन र विकासमा कलम चलाउनुपर्ने धारणा राखेका थिए । पत्रकार रायमाझी लुम्बिनी खबर, राष्ट्रिय समाचार समिति र सगरमाथा टेलिभिजनमा आबद्ध छन् । उनी लुम्बिनी प्रेस क्लबका महासचिव हुन् । यस अघि उक्त पुरस्कार कान्तिपुर पब्लिकेशन लुम्बिनी प्रदेश प्रमुख दिपेन्द्र बडुवालले प्राप्त गरेका थिए ।

  images

  images
  images
  images
  images
  प्रकाशित मिति :आश्विन २२, २०७८ शुक्रवार - १७:२९:३६ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro