आइतवार, चैत्र १२ गते २०७९

शहीद जितेन्द्रमणि स्मृति प्रतिष्ठान लुम्बिनीद्वारा स्मारिका प्रकाशन

शहीद जितेन्द्रमणि स्मृति प्रतिष्ठान लुम्बिनीद्वारा स्मारिका प्रकाशन

images
images

खबर पात्रो

१६, माघ २०७९
 • 483
  SHARES
 • शहीद जितेन्द्रमणि स्मृति प्रतिष्ठान लुम्बिनीद्वारा स्मारिका प्रकाशन

  भैरहवा, १६ माघ ।
  शहीद जितेन्द्रमणि स्मृति प्रतिष्ठान, लुम्बिनीले शहीद दिवसको अवसर पारेर स्मारिका प्रकाशित गरेको छ । शहीद, शिक्षा र स्वास्थलाई आधार मानेर प्रकाशित स्मारिकाको उपराष्ट्रपति नन्दबहादुर पुनले एक समारोहबीच काठमाडौमा बिमोचन गरेका छन् ।

  सो अवसरमा बोल्दै उपराष्ट्रपति पुनले प्रतिष्ठानले आफ्नो गतिविधि र उद्देश्यलाई समेटेर प्रकाशन गरेको स्मारिकाले समाजमा परिवर्तनमा सकारात्मक भूमिका खेल्ने विश्वास गरे । उनले प्रतिष्ठान शहीदको सम्मान गर्दै सामाजिक क्षेत्रमा क्रियाशील रहेको भन्दै यस्ता कामले शहीदप्रति सच्चा सम्मान हुने र समाजलाई सकारात्मक दिसामा जान सहयोग पुग्ने बताए ।

  images

  प्रतिष्ठानले शहीद परिवार, विपन्न तथा असहायहरुलाई आफ्नो वार्षिकी कार्यक्रममा राखेर निरन्तर सहयोग गर्दै आएको छ । यो संस्थाले कोभिडको समयमा शव व्यवस्थापन, दीर्घ रोगीलाई सहयोग, रक्तदान, स्वास्थ्य शिविर जस्ता मानवीय सेवाका कार्य गरेको भन्दै उपराष्ट्रपतिले प्रशंसा समेत गरे ।

  कार्यक्रममा प्रतिष्ठानका अध्यक्ष तीरबहादुर रोका मगर (डार्बिन), उपाध्यक्ष नारायण बहादुर हमाल, सचिव मनिष कुमार जोशी, कोषाध्यक्ष डम्मर बहादुर खत्री, सदस्य सुनिल कानु बनिया, तुलसी डाँगी लगायतको उपस्तिथि रहेको थियो । विमोचन कार्यक्रम अध्यक्ष तीरबहादुर रोका मगरको अध्यक्षता, उपराष्ट्रपति नन्दबहादुर पुनको प्रमुख अतिथ्यता तथा सचिव मनिष कुमार जोशीको संचालनमा भएको थियो ।

  images
  images
  images
  प्रकाशित मिति :माघ १६, २०७९ सोमवार - १९:१४:३६ बजे

  खबर पात्रो

  धेरै पढिएको

  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend