images

बुधवार, बैशाख ५ गते २०८१

छठ पर्वको तयारी (फाेटाेफिचर)

छठ पर्वको तयारी (फाेटाेफिचर)

images
images
images
शुक्रवार, कार्तिक ११ २०७९
शुक्रवार, कार्तिक ११ २०७९
 • छठ पर्वको तयारी (फाेटाेफिचर)

  भैरहवा, ११ कार्तिक । 

  images
  images
  images

  हिन्दुहरुको दोस्रो महान पर्व तिहार भाइटिकासँगै सकिएको छ । तिहारको समापनसँगै रुपन्देहीको भैरहवा आसपास छठपर्वको तयारी सुरु भएको छ । सुर्यको उपासना गरी मनाइने छठ पर्व भैरहवा तथा आसपासका वासिन्दाले २ ठाँउमा विधिवत रुपमा मनाउदै आएका छन् । ५० वर्ष पहिलेदेखि नेपाली सेनाको काली भक्ती गणमा अवस्थित छठमाई पोखरीमा र भैरहवा उद्योगपुरी हनुमान मन्दिरमा स्थित पोखरीमा समेत केही वर्षदेखि छठको पूजा गरिँदै आएको छ । 

  IMG20221026115957 (1).jpg

  कार्तिक शुक्ल पक्षको चौथी तिथि आजको दिनबाट छठपर्व विधिवत रूपमा सुरु हुन्छ । पूजाका लागि छठ स्थलमा सरसफाई तथा सजावटका काम भइरहेका छन, वेदी बनाउने र ठाँउ सुरक्षित गर्न परिवारले पहिलै नै व्यवस्थापन गरिरहेका छन् । छठघाटको व्यवस्थापन र सजावटको काम तीब्र गतिमा भइरहेको छ । विगतका वर्षको भन्दा पनि यस वर्ष अझ आकर्षक रुपमा छठघाटलाई सजाउने काम भइरहेको छ । छठघाटको सरसफाइ, सजावट र व्यवस्थापनमा समिति लागेको छ । काम तीब्र गतिमा भइरहेको छ । न्युज कारखाना

  IMG20221026115719.jpg
  IMG20221026115758.jpg
  IMG20221026120005.jpg

  images
  images
  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij