images

शनिवार, फाल्गुण १९ गते २०८०

काशी सिनेप्लेक्समा बुधबारदेखि विशेष प्याकेज

काशी सिनेप्लेक्समा बुधबारदेखि विशेष प्याकेज

images
images
images
मंगलवार, भाद्र २८ २०७९
मंगलवार, भाद्र २८ २०७९
 • काशी सिनेप्लेक्समा बुधबारदेखि विशेष प्याकेज

  भैरहवा, २८ भदौ ।
  भैरहवास्थित काशी सिनेप्लेक्स प्रा.लि.ले चलचित्र हेर्न आउने दर्शकका लागि विशेष प्याकेजको व्यवस्था गरेको छ । दर्शकको माग अनुसार बुधबार (भोलि) भदौ २९ गतेदेखि विशेष प्याकेजको व्यवस्था गरिएको काशी सिनेप्लेक्स प्रा.लि.का अध्यक्ष ओम जैसीले बताए । 

  images
  images
  images

  विशेष प्याकेजको सो समय दिउँसो १२ बजे रहेको उनले जानकारी दिए । प्याकेज अन्तर्गत तीन वटा टिकट खदिरमा एउटा टिकट सित्तैमा प्राप्त गर्न सकिने र ज्येष्ठ नागरिकलाई टिकट पूर्ण रुपमा निःशुल्क गरिएको जैसीले बताए । 

   

   

  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij