मंगलवार, माघ ४ गते २०७८

एमाले उदयपुरले एक करोडको कोष स्थापना गर्दै

एमाले उदयपुरले एक करोडको कोष स्थापना गर्दै

images
images

खबर पात्रो

३०, पौष २०७८
 • 91
  SHARES
 • एमाले उदयपुरले एक करोडको कोष स्थापना गर्दै
  images

  उदयपुर, ३० पुस ।
  नेकपा (एमाले) को आठौं जिल्ला अधिवेशनबाट गठित नयाँ जिल्ला कार्यसमितिले जिल्लाका नेता तथा कार्यकर्ताका लागि विभिन्न समस्यामा आर्थिक सहयोगको आवश्यकता पर्दा उपलब्ध गराउन रु एक करोडको संरक्षण कोष स्थापना गर्ने भएको छ ।

  नवनिर्वाचित अध्यक्ष परमेश्वर घिमिरेले पार्टी कार्यकर्तालाई भइपरी आउने आर्थिक संकट धान्न र पार्टीले सहयोग गर्नका लागि उक्त कोष स्थापना गरिने बताए । कोषका लागि जिल्लाका प्रत्येक सदस्य र अन्य दाताबाट समेत संकलन गरिने जनाइएको छ ।

  images

  माघ मसान्तभित्र नै यो अभियान सञ्चालन गरिने अध्यक्ष घिमिरेले बताए । पार्टीलाई सुदृढ बनाउन पनि सो अभियान सुरु गर्न लागेको एमालेले जनाएको छ । विसं २०७९ भित्र जिल्लामा पार्टीको साधारण सदस्यको संख्या तीस हजार पुर्याइने र जिल्लामा एक घर एक सदस्य अभियान अगाडि बढाइएको उनले बताए । रासस

  images
  images
  images
  प्रकाशित मिति :पौष ३०, २०७८ शुक्रवार - ०७:२८:५८ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro