images

शनिवार, फाल्गुण १९ गते २०८०

जनमत पार्टीका सचिव यादव भन्छन्–महोत्सवले आर्थिक समृद्धिमा टेवा पुग्छ 

जनमत पार्टीका सचिव यादव भन्छन्–महोत्सवले आर्थिक समृद्धिमा टेवा पुग्छ 

images
images
images
मंगलवार, मंसिर १९ २०८०
मंगलवार, मंसिर १९ २०८०
 • जनमत पार्टीका सचिव यादव भन्छन्–महोत्सवले आर्थिक समृद्धिमा टेवा पुग्छ 

  भैरहवा, १९ मंसिर ।
  जनमत पार्टीका केन्द्रीय सचिव भोपेन्द्र प्रसाद यादवले मेला–महोत्सवले मुलुकको आर्थिक समृद्धिमा टेवा पुग्ने बताएका छन् । उनले मेला-महोत्सव मनोरञ्जनका लागि मात्रै नभइ यसले मुलुकको आर्थिक समृद्धिमा टेवा पुग्ने बताए ।

  images
  images
  images

  चेम्बर अफ कमर्श, रुपन्देही (उद्योग व्यापार संगठन, रुपन्देही) को आयोजनामा मंसिर ६ गतेदेखि सञ्चालित छैठौं लुम्बिनी प्रादेशिक महोत्सव–२०८० को सोमबार समापन कार्यक्रममा सचिव यादवले महोत्सवले देशको विकासमा पनि सहयोग पुग्ने बताए ।

  उनले उद्योग व्यापार संगठन, रुपन्देहीले विषम परिस्थितिमा मेलाको आयोजना गरेको बताए । उनले भने, ‘उद्योगी–व्यवसायी पीडित छन् । उद्योग व्यवसाय सञ्चालन गर्न ग्राहो भइरहेको छ । समस्या समाधानका लागि सम्बन्धित निकायमा धाइरहेका छन् । तर, सम्बन्धित निकाय मौन छन् । सरकार मौन छ। ’

  उद्योग व्यापार संगठन, रुपन्देहीका सल्लाहकार समेत रहेका यादवले मेला–महोत्सव सफल पार्न सहयोग गर्ने सबैलाई धन्यवाद दिए । महोत्सवले राम्रो सन्देश दिएको उनको भनाइ छ । 

   

  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij