मंगलवार, मंसिर १९ गते २०८०

विश्वकप छनोटमा भोलि नेपाल र यमनबीच प्रतिष्पर्धा

विश्वकप छनोटमा भोलि नेपाल र यमनबीच प्रतिष्पर्धा

images
images

खबर पात्रो

४, मंसिर २०८०
 • 263
  SHARES
 • विश्वकप छनोटमा भोलि नेपाल र यमनबीच प्रतिष्पर्धा

  काठमाडौँ, ४ मंसिर । 
  फिफा विश्वकप २०२६ दोस्रो चरण र एएफसी एसिया कप २०२७ को संयुक्त छनोटअन्तर्गत नेपालले मंगलबार यमनसँग प्रतिष्पर्धा गर्दैछ ।  त्रिपुरेश्वरस्थित दशरथ रंगशालामा हुने उक्त खेल साँझ ७ बजे हुनेछ ।

  नेपाल फिफा वरियतामा १७३ औं स्थानमा छ भने यमन १५६ औं स्थानमा रहेको छ । नेपाल र यमनबीच अहिलेसम्म चार खेल भएका छन् । जसमा तीन खेलमा यमन विजयी भएको छ भने एक खेल ड्र भएको थियो । नेपाल र यमन पछिल्लो पटक २०१८ को मार्च २७ मा एएफसी एसियन कपका लागि खेलेका थिए, जसमा यमन २–१ ले विजयी भएको थियो । 

  images
  images

  सोमबार आयोजित प्रि–म्याच कन्फेरेन्समा बोल्दै नेपाली राष्ट्रिय फुटबल टोलीका मुख्य प्रशिक्षक भिन्सेन्जो अल्र्बटो एनेसले यमनविरुद्धको खेलमा नेपालले जित निकाल्ने बताए । गत कात्तिक ३० गते दुबईमा भएको खेलमा नेपाल युएईसँग ४–० गोलअन्तरले पराजित भएको थियो । 

  त्यस्तै नेपाली राष्ट्रिय फुटबल टोलीका कप्तान किरणकुमार लिम्बुले युएई विरुद्धको खेलमा पराजय भोग्नुपरे पनि यमनसँगको खेलमा भने जीत हासिल गर्ने विश्वास व्यक्त गरेका छन् । यो खेल हेर्न साधारण प्याराफिटतर्फ चार सय र भिआइपी प्यारापिटतर्फ एक हजार मूल्य तोकिएको अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) ले जनाएको छ ।

  विश्वकप एशिया छनोटको दोस्रो चरणमा नेपाल समूह ‘एच’ मा रहेको छ । नेपालको समूहमा युएई, बहराइन र यमन रहेका छन् । त्यस्तै विश्वकप छनोटको पहिलो चरणको खेलमा नेपालले लाओसलाई पराजित गर्दै दोस्रो चरणमा छनोट भएको हो ।

  images
  प्रकाशित मिति :मंसिर ४, २०८० सोमवार - २१:०६:५४ बजे

  खबर पात्रो

  धेरै पढिएको

  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: sobij