सोमवार, जेठ १५ गते २०८०

एक अर्ब बढीको लागतमा रुपन्देहीमा खुल्यो एन.जी. मार्केट

एक अर्ब बढीको लागतमा रुपन्देहीमा खुल्यो एन.जी. मार्केट

images
images

खबर पात्रो

२७, चैत्र २०७८
 • 18.2K
  SHARES
 • एक अर्ब बढीको लागतमा रुपन्देहीमा खुल्यो एन.जी. मार्केट

  भैरहवा, २७ चैत ।
  रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिकास्थित मणिग्राममा एक अर्ब बढीको लागतमा एन जी मार्केट खुलेको छ । आई.एन. जी. ए सपिड. कम्प्लेक्स प्रा.लि.ले मार्केट सञ्चालनमा ल्याएको प्रा.लि.का अध्यक्ष नारायण बन्जाडेले जानकारी दिए । 

  तिलोतमा नगरपालिका वडा नम्बर ५ स्थित राधाकृष्ण टोलमा सञ्चालनमा आएको मार्केट वैशाख १ गतेदेखि औपचारिक सुरु हुनेछ । तीन चरणमा सञ्चालन हुने मार्केटमा पहिलो चरणमा वैशाख १ गतेदेखि घरायसी सामानहरु खाद्यान्न, लत्ताकपडा, लगायत आवश्यक सम्पूर्ण समानहरु रहेको अध्यक्ष नारायण बन्जाडेले जानकारी दिए । साथै एकै पटक चार सय जनाले सेवा लिन सक्ने रेष्टुरेण्ट पनि सञ्चालनमा आउनेछ । 

  images

  दोसो चरणमा लेडिज तथा जेन्सहरुका लागी आवश्यक बुटिकका सामानहरुदेखि लिएर लेजिड एण्ड जेन्स पार्लर, कस्मेटिक लगायतका पसलहरु रहेको मार्केट सञ्चालनमा आउनेछ । यो मार्केट वैशाखको अन्त्यमा सञ्चालनमा आउनेछ । 

  तेस्रो चरणमा घर, होटल, अफिस लगायतका स्थानहरुमा आवश्यक पर्ने फर्निचरका समानहरुको सोरुमको शुभारम्भ गर्ने तयारी रहेको प्रा.लि.का अध्यक्ष नारायण बन्जाडेले बताए । तेस्रो फनिचर सोरुम सञ्चालनमा आउन थप ३ महिना लाग्ने उनले बताए ।
  वैशाख १ गतेबाट अनौपचारिक रुपमा मार्केट सञ्चालनमा आए पनि यसको समुद्घाटन कार्यक्रम भने मार्केट पूर्ण रुपमा सञ्चालनमा आएपछि गरिने प्रा.लि.का अध्यक्ष बन्जाडेले बताए । 

  एकै छानामुनी सबै प्रकारका समानहरु पाइने यो नेपालकै ठुलो मार्केट रहेको उनले दावी गरे । दुई लाख स्क्वारफुट क्षेत्रफल रहेकोमा ८० हजार स्क्वारफुट क्षेत्रफलमा मार्केट रहेको छ । ८० हजार स्क्वायर फुट क्षेत्रफलमा फैलिएको यो नै पहिलो मार्केट रहेको उनले दावी गरे । मार्केट फुलफेजमा सञ्चालनमा आउँदा २ सय जनाले रोजगारी पाउने उनले बताए । 

  ng 1.jpg

  हाल मार्केटमा एक सय जनाले रोजगारी पाएका छन् । मार्केटबाट ग्राहकले घरमै बसी बसी सुविधा लिन सक्ने बन्जाडेले बताए । कम्पनीले घर घरमै पुगेर पनि सेवा दिने गरी काम गर्न गइरहेको उनले बताए ।  

  एउटै छानामुनी रहेको यो मार्केट जिल्लाको लागि एउटा साईट सिन पनि बन्न सक्ने उनले दावी गरे । विभिन्न जिल्लाहरुबाट अवलोकन भ्रमणका लागी आउने आन्तरिक पर्यटकहरुका लागि अवलोकन गर्न मिल्ने खालको मार्केट बनेको उनले बताए । 
  ‘एकै ठाउँमा एकै तलामा यति ठुलो मार्केट नेपालमा छैन, ’उनले भने । तसर्थ रुपन्देही घुम्न आउनेहरु यहाँसम्म एक पटक आउने गन्तव्य बन्न सक्छ । मार्केटमा आएर खरिद गर्नु नै पर्दछ भन्ने पनि छैन, व्यापार गर्न चाहनेहरुका लागि सिक्ने अवसर पनि बन्ने उनले बताए ।

  ng 4.jpg

  सिद्धार्थ राजमार्गको भैरहवा बुटवल सडकखण्ड अन्तर्गत मणिग्राममा हाईवेसंग जोडिएको एन जी मार्केट एक अर्ब बढीको लगानीमा सञ्चालनमा आएको प्रा.लि.का अध्यक्ष नारायण बन्जाडेले बताए ।

  images
  images
  प्रकाशित मिति :चैत्र २७, २०७८ आइतवार - २१:३५:२५ बजे

  खबर पात्रो

  धेरै पढिएको

  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend