बुधवार, कार्तिक ३ गते २०७८

रुपन्देहीबाट लागुऔषधसहित चारजना पक्राउ

रुपन्देहीबाट लागुऔषधसहित चारजना पक्राउ

images
images

खबर पात्रो

२७, आश्विन २०७८
 • 501
  SHARES
 • रुपन्देहीबाट लागुऔषधसहित चारजना पक्राउ
  images

  भैरहवा, २७ असोज ।
  रुपन्देहीबाट लागुऔषधसहित चार जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा कास्कीको पोखरा उपमहानगरपालिका–२२ का २७ वर्षिय सागर पोख्रेल, ललितपुरको गोदावरी नगरपालिका–१ प्रगतिनगरका २० वर्षिय मधुकर विश्वकर्मा, रुपन्देहीको गैडहवा गाउँपालिका–९ का ३४ वर्षिय दुर्गा राना र कञ्चन गाउँपालिका–२ का १६ वर्षिय अशोक कुमार लोध रहेका छन् । 

  रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिका–३ स्थित योगिकुटी शान्तिकुञ्जमा ग ७ प ६५१५ नम्बरको मोटरसाइकल चेकजाँच गर्ने क्रममा मोटरसाइकल चालक पोख्रेल र मोटरसाइकलमा सवार विश्वकर्माले झोलामा बोकेको नुफिन ३७ सि.सी., फेनरागन ३७ सिसी, डाइजेपाम ३७ सिसी फेला पारी उनीहरुलाई मोटरसाइकलसहित नियन्त्रणमा लिइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय, रुपन्देहीले जनाएको छ । वडा प्रहरी कार्यालय बुटवलबाट खटिएको टोलीले उनीहरुलाई पक्राउ गरेको हो ।

  images

  त्यस्तै गैडहवा गाउँपालिका–८ स्थित कञ्चनपुरमा लु ३ प ३३९४ नम्बरको मोटरसाइकलाई रोकेर चेकजाँच गर्ने क्रममा मोटरसाइकल चालक राना र मोटरसाइकलमा सवार लोधको साथबाट नाईट्राभेट ८८ पिस र डाईजापाम ४८ पिस फेला पारी उनीहरुलाई मोटरसाइकलसहित नियन्त्रणमा लिइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रवक्ता एवं प्रहरी नायव उपरीक्षक (डीएसपी) सत्यनारायण थापाले जानकारी दिए । ईलाका प्रहरी कार्यालय सुर्यपुराबाट खटिएको टोलीले उनीहरुलाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ गरिएका चार जनामाथि थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

  ४ (6).jpg

  images
  images
  images
  images
  प्रकाशित मिति :आश्विन २७, २०७८ बुधवार - २३:३७:३९ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro