images
images

बिहिवार, जेठ १० गते २०८१

पूर्वमन्त्री तथा सांसद् शुक्लद्वारा आगलागी पीडितलाई राहत वितरण

पूर्वमन्त्री तथा सांसद् शुक्लद्वारा आगलागी पीडितलाई राहत वितरण

images
images
images
मंगलवार, जेठ १ २०८१
मंगलवार, जेठ १ २०८१
 • पूर्वमन्त्री तथा सांसद् शुक्लद्वारा आगलागी पीडितलाई राहत वितरण

  भैरहवा, १ जेठ ।
  पूर्व शिक्षामन्त्री तथा रुपन्देही क्षेत्र नम्बर ४ बाट निर्वाचित प्रतिनिधि सभा सदस्य सर्वेन्द्रनाथ शुक्लले मर्चवार क्षेत्रका आगलागी पीडितलाई राहत वितरण गरेका छन् । सांसद् शुक्लले मर्चवारी गाउँपालिका–१ कचरिहवा र सम्मरीमाई गाउँपालिका–७ नौडिहवाका आगलागी पीडितलाई राहत वितरण गर्नुभएको लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल (लोसपा) का केन्द्रीय सदस्य मोहम्मद इस्लाम खानले बताए । ‘केही हप्ता पहिले भएको आगलागीबाट मर्चवार क्षेत्रमा घर तथा धनमाल नष्ट भइ नागरिक मारमा परेका छन्, पीडितको घाउमा सांसद् शुक्लले मल्हम लगाउने प्रयास गर्नुभएको हो । ३५ घरपरिवारलाई खाद्यान्न सामग्री, लत्ताकपडालगायत सामग्री प्रदान गरिएको हो, ’उनले भने ।  

  images
  images
  images

  मर्चवारी–१ मा मर्चवारी गाउँपालिकाकी उपाध्यक्ष आशा सिंह, वडा नम्बर १ का वडाअध्यक्ष कृष्ण कुमार सिंह, लोसपा केन्द्रीय सदस्य मोहम्मद इस्लाम खान, प्रहरीलगायतको उपस्थितिमा राहत वितरण गरिएको थियो ।

  त्यस्तै सम्मरीमाई–७ मा लुम्बिनी प्रदेश सभा सदस्य तथा पूर्व गृहमन्त्री सन्तोष कुमार पाण्डेय, वडाअध्यक्ष राधेश्याम कुर्मी, लोसपा केन्द्रीय सदस्य सन्दिप त्रिपाठी, श्रवण कुमार राय, प्रहरीलगायतको उपस्थितिमा राहत वितरण गरिएको थियो ।

  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij