images
images

बिहिवार, जेठ १० गते २०८१

रुद्रदेवीद्वारा तीनमहिने ‘डान्स वीथ हेल्थ फिटनेस क्याम्प’ सुरु

रुद्रदेवीद्वारा तीनमहिने ‘डान्स वीथ हेल्थ फिटनेस क्याम्प’ सुरु

images
images
images
शनिवार, बैशाख २९ २०८१
शनिवार, बैशाख २९ २०८१
 • रुद्रदेवीद्वारा तीनमहिने ‘डान्स वीथ हेल्थ फिटनेस क्याम्प’ सुरु

  भैरहवा, २९ वैशाख ।
  रुद्रदेवी कला केन्द्र सिद्धार्थनगर–७, भैरहवा, रुपन्देहीले तीनमहिने ‘डान्स वीथ हेल्थ फिटनेस क्याम्प’–२०८१ सुरु गरेको छ । शुक्रबार (हिजो) देखि सुरु भएको उक्त क्याम्प तीन महिनासम्म सञ्चालन हुने रुद्रदेवी कला केन्द्रले पत्रकार सम्मेलन गरी जानकारी गराएको छ ।

  images
  images
  images

  कला केन्द्रका सञ्चालक (प्रोप्राइटर) सुनिल गुप्ताका अनुसार क्याम्पमा सहभागी हुनेले ३ महिनाको रु. ३ सय शुल्क बुझाउनुपर्नेछ । ‘यो कार्यक्रममा गर्न १५ लाख रुपैयाँ खर्च लाग्ने अनुमान गरिएको छ । कार्यक्रममा ५ हजार जनालाई तालिम दिने लक्ष्य राखिएको छ । जसमा खानपान, रहनसहनका बारेमा टिप्स, ग्यारेण्टीका साथ वजन कम गर्ने टिप्स, शरीरलाई फिट राख्ने कार्य, कोलेष्ट्रोल कन्ट्रोल, मोटिभेट, कन्फीडेन्स् पावर बढाउने, बलियो कसरी हुने जस्ता कुराहरु सिकाइनेछ, ’उनले भने ।

  हरेक हप्ताको १ घण्टा नेपालभरीका सबै उमेर समूहका व्यक्तिहरु कार्यक्रम (क्याम्प) मा सहभागी हुन सक्ने गुप्ताले बताए । विद्यालय तथा क्याम्पसका विद्यार्थी, युवा, अभिभावक, विभिन्न सामाजिक संघ–संस्था, सञ्चार क्षेत्र, कलाकारलगाय पनि सहभागी हुन सक्ने उनले बताए । उनले भने, ‘प्रत्येक हप्ताको एक दिन तालिम (शुक्रबार वा शनिबार बिहान÷साँझ) सञ्चालन हुनेछ । एक महिनामा ४ दिन गरी ३ महिनामा १२ दिन कार्यक्रम सञ्चालन हुनेछ ।  ’ यसका साथै डिप्लोमा डान्स कोर्समा ५० प्रतिशत छुटको व्यवस्था गरिएको उनले जानकारी दिए । 

  कार्यक्रमलाई रुद्रदेवी फ्रेण्डस् क्लब भैरहवा, सिद्धार्थनगर, रुपन्देहीले सहयोग गरेको छ । रुद्रदेवी फ्रेण्डस् क्लबका अध्यक्ष विष्णु आचार्यले क्लबको तर्फबाट सामूदायिक विद्यालयका १ सय जना विद्यार्थीहरुलाई निःशुल्क तालिमको व्यवस्था गरिएको जानकारी दिए । अध्यक्ष आचार्यले तनाव व्यवस्थापन गर्न कार्यक्रमले सहयोग गर्ने विश्वास व्यक्त गरे ।  उनले यो क्लब गठन भएको ७–८ महिना पुगेको जानकारी दिए ।

  प्याब्सन सिद्धार्थनगरका अध्यक्ष गोकुल पोखरेलले कार्यक्रमको पूर्ण सफलताको शुभकामना व्यक्त गरे । उनले रुद्रदेवी कला केन्द्रले डान्सका लागि प्लेटफर्म उपलब्ध गराउँदै आएको बताए । टंकनाथ आचार्यको सञ्चालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

  रुपन्देहीको सिद्धार्थनगर नगरपालिका–७ स्थित नारायणपथमा २०७३ सालमा स्थापना भएको रुद्रदेवी कला केन्द्रको आठौं वर्षमा प्रवेश गरेको छ ।

   

  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij