images
images

बिहिवार, जेठ १० गते २०८१

लागूऔषध मुद्दाका फरार प्रतिवादी १० वर्षपछि पक्राउ

लागूऔषध मुद्दाका फरार प्रतिवादी १० वर्षपछि पक्राउ

images
images
images
शनिवार, बैशाख २२ २०८१
शनिवार, बैशाख २२ २०८१
 • लागूऔषध मुद्दाका फरार प्रतिवादी १० वर्षपछि पक्राउ

  भैरहवा, २२ वैशाख ।
  रुपन्देहीमा लागूऔषध मुद्दाका फरार प्रतिवादी १० वर्षपछि पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा बुटवल उपमहानगरपालिका–११ देवीनगर बस्ने विशाल प्रताप नेपाली रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका सूचना अधिकारी तथा प्रहरी नायव उपरीक्षक (डीएसपी) मनोहर प्रसाद भट्टले जानकारी दिए ।

  images
  images
  images

  डीएसपी भट्टका अनुसार रुपन्देही जिल्ला अदालतको मिति २०७१ माघ १० गतेको फैसलाले लागूऔषध मुद्दामा १० हजार रुपैयाँ जरिवाना भएका विशाललाई वडा प्रहरी कार्यालय बुटवलबाट खटिएको टोलीले पक्राउ गरेको हो । प्रहरी टोलीले विशाललाई पक्राउ गरी जरिवाना भुक्तानका लागि रुपन्देही जिल्ला अदालतमा पेश गरेको छ ।

  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij