images

शनिवार, फाल्गुण १९ गते २०८०

‘बिगेस्ट युथस लाइफ ट्रान्सफर्मिङ सेमिनार’ सम्पन्न

‘बिगेस्ट युथस लाइफ ट्रान्सफर्मिङ सेमिनार’ सम्पन्न

images
images
images
बिहिवार, माघ १८ २०८०
बिहिवार, माघ १८ २०८०
 • ‘बिगेस्ट युथस लाइफ ट्रान्सफर्मिङ सेमिनार’ सम्पन्न

  भैरहवा, १८ माघ ।
  जिनियस बिजलाईफको आयोजनामा रुपन्देहीमा एकदिने ‘बिगेस्ट युथस लाइफ ट्रान्सफर्मिङ सेमिनार’ (सिजन–३) सम्पन्न भएको छ । तिलोत्तमास्थित मणिग्राममा सम्पन्न सेमिनारको सिद्धार्थनगर नगरपालिकाका प्रमुख इश्तियाक अहमद खानको उद्घाटन गरेका थिए ।

  images
  images
  images
  WhatsApp Image 2024-01-31 at 4.50.52 PM (2).jpeg

  विद्यार्थीमा उत्प्रेरणा जगाउने, तनाव व्यवस्थापन, परीक्षा लगायत विषयमा जानकारी दिने उद्देश्यले कार्यक्रमको आयोजना गरिएको आयोजक जिनियस बिजलाईफका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत (सिईओ) कृष्णा साह कानुले बताए । सिईओ कानुका अनुसार कार्यक्रममा कक्षा ११ र १२ मा अध्ययनरत करिब १ हजार विद्यार्थीहरुको उपस्थिति रहेको थियो । आगामी दिनमा पनि यस्ता कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिइने उनले बताए ।

  WhatsApp Image 2024-01-31 at 4.50.52 PM (1).jpeg

  कार्यक्रममा प्रशिक्षकहरु सुबिन भट्टराई, बिदुर फुयाल र सृष्टि केसीले सहजीकरण गरेका थिए ।

  कृष्णा साह कानुको अध्यक्षता, राहुल यादवको स्वागत तथा क्षितिज पाण्डेयको सञ्चालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

  कार्यक्रमको मुख्य प्रायोजकमा करेन्ट चाउचाउ रहेको थियो । हिसान रुपन्देही तथा नेशनल प्याबसन, प्रदेश युवा परिषद लुम्बिनी  र सिद्धार्थनगर नगरपालिका, रुपन्देहीको सहकार्यमा कार्यक्रम भएको आयोजकले जनाएका छन् ।

   

   

   

  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij