images

शनिवार, फाल्गुण १९ गते २०८०

सिद्धार्थनगर–२ मा गाउँब्लक जग्गाको नाप नक्सा सुरु

सिद्धार्थनगर–२ मा गाउँब्लक जग्गाको नाप नक्सा सुरु

images
images
images
शुक्रवार, मंसिर १५ २०८०
शुक्रवार, मंसिर १५ २०८०
 • सिद्धार्थनगर–२ मा गाउँब्लक जग्गाको नाप नक्सा सुरु

  भैरहवा, १५ मंसिर ।
  रुपन्देहीको सिद्धार्थनगर नगरपालिका वडा नम्बर २ अन्तर्गत विभिन्न टोलका गाउँब्लक जग्गाहरुको नाप नक्सा सरु भएको छ । बिहीबार जग्गा नाप नक्सा कार्यको एक कार्यक्रमका बीच सिद्धार्थनगर नगरपालिकाका प्रमुख इश्तियाक अहमद खानले उद्घाटन गरेका छन् ।

  images
  images
  images

  कार्यक्रममा बोल्दै नगरप्रमुख खानले जग्गा भएर पनि लालपूर्जा नहुँदा नागरिक पीडित भएको बताए । उनले वडा नम्बर ४ का वडाअध्यक्ष मुक्तिनाथ यादव (भोला)ले गाउँब्लक जग्गाको नापनक्सा कार्यमा धेरै सहयोग गर्नुभएको र वडा नम्बर २ का वडाअध्यक्ष छेदीलाल श्रीवास्तव पनि मिहिनेतका यो कार्य प्रारम्भ गर्नमा लाग्नुभएको बताए । उनले वडा नम्बर १ देखि १३ सम्म गाउँब्लकमा रहेका जग्गाधनीहरुले आफ्नै कार्यकालमा लालपूर्जा पाउने चाहना रहेको बताए । 

  त्यस्तै नगर उपप्रमुख उमा अधिकारीले लालपूर्जाको माध्यमबाट धेरै समस्या समाधान हुने विश्वास व्यक्त गरिन् । उनले जग्गाहरुको नाप नक्सा कार्यमा कुनै असहयोग नहुनेमा आफू विश्वस्त रहेको बताइन् ।

  सिद्धार्थनगर नगरपालिका वडा नम्बर २ का वडाअध्यक्ष छेदीलाल श्रीवास्तवले लालपूर्जा नहुँदा वडाबासी अत्यन्तै पीडाबाट गुज्रिएको बताए । उनले नापी टोलीलाई इमान्दारीपूर्वक सहयोग गर्न वडाबासीलाई आग्रह गरे । वडाअध्यक्ष श्रीवास्तवले वडामा रहेका सार्वजनिक जग्गाको पनि संरक्षण गर्नु उत्तिकै आवश्यक रहेकोमा जोड दिए ।

  नापी कार्यालय रुपन्देहीका नापी अधिकृत सन्दिप ढकालले स-साना कुरामा विवाद नगर्न आग्रह गरे । उनले भने, ‘जति विवाद गर्नुहुन्छ । त्यति नाप नक्सा कार्य लम्बिदै जान्छ । ’ढकालले जग्गा नापजाँच गरिसकेपछि सूचना निकादिने बताए । 

  सिद्धार्थनगर नगरपालिका–४ का वडाअध्यक्ष मुक्तिनाथ यादव (भोला)ले लालपूर्जाबिहीन कोही पनि नहोस् भन्नेतर्फ अगाडि बढेको बताए । उनले वडा नम्बर २ लाई आफ्नोतर्फबाट सक्दो सहयोग गर्ने प्रतिवद्धता व्यक्त गरे । 

  सिद्धार्थनगर–१ का वडाअध्यक्ष उज्जवल पोखरेलले जग्गाधनीसँग लालपूर्जा नहुँदा उहाँहरु पीडित भएको बताए । उनले कर्मचारीलाई सहयोग गरे छिटो जग्गा नापजाँच सम्पन्न भएर लालपूर्जा प्राप्त गर्ने वातावरण बन्ने बताए ।

  सिद्धार्थनगर–२ का निवर्तमान वडाअध्यक्ष दीपक कुमार थापाले लालपूर्जा नहुँदा धेरै नागरिक मर्कामा परेको बताए । उनले नगरपालिका वडाले चासो दिनुपर्ने र वडाबासीले कर्मचारीलाई सहयोग गर्नुपर्नेमा जोड दिए ।

  नेपाली कांग्रेस सिद्धार्थनगर–२ का बुथ सभापति भीम बहादुर दगामीले छिटो नापनक्सा कार्य सुरु भएर लालपूर्जा वितरण हुने विश्वास व्यक्त गरे ।

  सिद्धार्थनगर–२ की पूर्व वडा सदस्य इन्दिरा देवी क्षेत्रीले जग्गाको लालपूर्जा नहुँदा वडाबासी पीडित भएकाले वडाबासीको हातहातमा छिटो लालपूर्जा पुग्ने विश्वास व्यक्त गरिन् । श्याम कोहारको सञ्चालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij