मंगलवार, मंसिर १९ गते २०८०

लुम्बिनी होटल संघको अध्यक्षमा पुनः गोविन्द ज्ञवाली

लुम्बिनी होटल संघको अध्यक्षमा पुनः गोविन्द ज्ञवाली

images
images

खबर पात्रो

३, आश्विन २०८०
 • 3.3K
  SHARES
 • लुम्बिनी होटल संघको अध्यक्षमा पुनः गोविन्द ज्ञवाली

  भैरहवा, ३ असोज । 
  लुम्बिनी होटल संघ, नेपालको अध्यक्षमा पुनः गोविन्द प्रसाद ज्ञवाली निर्विरोध निर्वाचित भएका छन् । ज्ञवाली दोस्रो कार्यकालका लागि अध्यक्षमा निर्विरोध निर्वाचित भएका छन् । संघको बिहीबार हुने अधिवेशनको लागि बुधबार मनोनयन दर्ताको समय रहेको थियो । अधिवेशनको एक दिन अगावै नेतृत्व टुंगिएको हो ।

  बुधबार ३ बजेसम्म अध्यक्ष पदको लागि ज्ञवालीको एकल उम्मेदवारी परेकोले उनलाई निर्विरोध निर्वाचित भएको घोषणा गरिएको प्रमुख निर्वाचन आयुक्त अधिवक्ता प्रख्यात बन्जाडेले जानकारी दिए ।

  images
  images

  संघको वरिष्ठ उपाध्यक्षमा लीलामणि शर्मा, उपाध्यक्षमा शेखर कार्की, महासचिवमा पुरुषोत्तम अर्याल, कोषाध्यक्षमा किरण प्रसाल कण्डेल, सचिवमा भुपेन्द्र गुरुङ्ग र सह –कोषाध्यक्षमा पुष्पाखर न्यौपाने निर्विरोध निर्वाचित भएको बन्जाडेले बताए । त्यस्तै सदस्यहरुमा टिका कुमारी कट्टेल र पदमा न्यौपाने पनि निर्विरोध निर्वाचित भएका छन । 

  अन्य ६ सदस्य पदको लागि १० जनाको उम्मेदवारी परेकोलेसदस्य पदको लागि मात्र मतदान हुने भएको छ । सदस्यहरुमा दिपक पंगेनी, प्रदिप भट्टराई, कृष्ण बहादुर खत्री, धिरज हलुवाई गुप्ता, धिरज भण्डारी, एकराज कण्डेल, जगत थापा, कृष्ण प्रसाद पोखरेल, रजुल श्रेष्ठ र माधव पौडेलले उम्मेदवारी दिएको बन्जाडेले जानकारी दिए ।

  संघको पाँचौ वार्षिक साधारण सभा तथा तेस्रो अधिवेशन बिहीबार लुम्बिनीमा हुने भएको छ । 

   

  images
  प्रकाशित मिति :आश्विन ३, २०८० बुधवार - १७:०६:३६ बजे

  खबर पात्रो

  धेरै पढिएको

  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: sobij