मंगलवार, मंसिर १९ गते २०८०

प्याब्सन सिद्धार्थनगरद्वारा आयोजित लोक नृत्य प्रतियोगितामा हेभेन्ली गार्डेन प्रथम

प्याब्सन सिद्धार्थनगरद्वारा आयोजित लोक नृत्य प्रतियोगितामा हेभेन्ली गार्डेन प्रथम

images
images

खबर पात्रो

९, भाद्र २०८०
 • 927
  SHARES
 • प्याब्सन सिद्धार्थनगरद्वारा आयोजित लोक नृत्य प्रतियोगितामा हेभेन्ली गार्डेन प्रथम

  भैरहवा, ९ भदौ ।
  निजी तथा आवासीय विद्यालय अर्गनाइजेशन, नेपाल (प्याब्सन) सिद्धार्थनगर, रुपन्देहीको आयोजनामा शुक्रबार भैरहवामा अन्तरविद्यालय लोक नृत्य प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । लोक संस्कृतिलाई संरक्षण गर्ने उद्देश्यले प्रतियोगिताको आयोजना गरिएको प्याब्सन सिद्धार्थनगरका अध्यक्ष गोकुल पोखरेलले बताए । प्रतियोगितामा २२ वटा विद्यालयको सहभागीता रहेको पोखरेलले जानकारी दिए ।

  प्रतियोगितामा हेभेन्ली गार्डेन किड्स क्याम्पस प्रथम, युरो किड्स द्वितीय, आदर्श विद्या मन्दिर तृतीय तथा आर्य पब्लिक स्कूल र न्यू इरा इङलिस बोर्डिङ स्कूल सान्त्वना भएका छन् ।

  images
  images

  कार्यक्रमको उद्घाटन गर्दै सिद्धार्थनगर नगरपालिकाकी उपप्रमुख उमा अधिकारीले यस्ता कार्यक्रमले लोक संस्कृतिको संरक्षणमा टेवा पुग्ने बताइन् । उनले आगामी दिनमा पनि यस्ता कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिनुपर्नेमा जोड दिइन् । नगर उपप्रमुख अधिकारीले भनिन्, ‘हाम्रो देशको संस्कृति, रीतिरिवाज एकदमै राम्रो छ ।’

  त्यस्तै प्याब्सनका केन्द्रीय उपाध्यक्ष विष्णु प्रसाद पन्थीले प्याब्सनले पठनपाठनसँगै अतिरिक्त क्रियाकलापलाई पनि जोड दिएको बताए । उनले प्रतियोगिताले लोक संस्कृतिको जर्गेनामा मद्दत पुग्ने विश्वास व्यक्त गरे ।

  कार्यक्रम संयोजक प्रतिष्ठा चालिसेको स्वागत तथा प्याब्सन सिद्धार्थनगरका सचिव राजेन्द्र घिमिरेको सञ्चालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो । कार्यक्रममा निर्णायको भूमिकामा अन्जु रजक र पुनम थापा रहेका थिए ।

  images
  प्रकाशित मिति :भाद्र ९, २०८० शनिवार - ११:४१:५३ बजे

  खबर पात्रो

  धेरै पढिएको

  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: sobij