सोमवार, जेठ १५ गते २०८०

जनउत्थानद्वारा महिला उद्यमीलाई सम्मान

जनउत्थानद्वारा महिला उद्यमीलाई सम्मान

images
images

खबर पात्रो

६, चैत्र २०७९
 • 1.5K
  SHARES
 • जनउत्थानद्वारा महिला उद्यमीलाई सम्मान

  भैरहवा, ६ चैत ।
  जनउत्थान बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेड तिलोत्तमा–१५ कोटिहवा, रुपन्देहीले महिला उद्यमीलाई सम्मान गरेको छ । ११३ औं अन्तर्राष्ट्रिय श्रमिक दिवसको अवसर पारेर  महिला उद्यमीलाई सम्मानका साथै एकदिने महिला सशक्तिकरण क्षमता अभिवृद्धि तालिम सञ्चालन गरिएको सहकारीकी अध्यक्ष ज्ञानु पौड्यालले बताइन् ।

  संस्थाको प्रधान कार्यालय कोटिहवामा आयोजित कार्यक्रममा कार्यक्रममा अधिकतम मोबाइल बैंकिङ एप प्रयोगकर्ताको रुपमा ६ जना महिलाहरु गंगा खड्का थापा, धना कुमारी खत्री, दिलमाया पुन, जुना कुमारी जैसी,अनु लम्साल र देवकला भण्डारी तथा ४ जना सफल उद्यमीहरु दुर्गा कुमारी भण्डारी, पाल कुमारी राना, गीता चौधरी र शान्ति कुमारी थारुलाई सम्मान गरिएको संस्थाकी अध्यक्ष पौड्यालले जानकारी दिइन् । संस्थाकी कोषाध्यक्ष विष्णु माया कुवरको स्वागत तथा सचिव सरु रानाको सञ्चालनमा सम्पन्न तालिम कार्यक्रमको सहजीकरण अध्यक्ष ज्ञानु पौड्यालले गरेकी थिइन् ।

  images
  336025197_1974553509548944_5123216998046789045_n.jpg

  कार्यक्रममा ओमसतिया गाउँपालिका–१ स्थित खुन्साका स्व. राम बहादुर गुप्ताको हकवालालालाई दुर्घटना बीमा अन्तर्गत रु. ५ लाख र ऋण बीमा अन्तर्गत रु. १० लाख गरी १५ लाख हस्तान्तरण गरिएको थियो ।

  त्यस्तै तिलोत्तमा–१३ मडाहाका स्व. शिवकुमार थारुको हकवालालाई दुर्घटना बीमा अन्र्तगत रु. ५ लाख रुपैयाँ प्रदान गरिएको सहकारीले जनाएको छ । 

   

  images
  images
  प्रकाशित मिति :चैत्र ६, २०७९ सोमवार - १९:२५:३७ बजे

  खबर पात्रो

  धेरै पढिएको

  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend