मंगलवार, मंसिर २० गते २०७९

देउवाले पार्टी एकतालाई भन्दा पनि गठबन्धनलाई प्राथमिकता दिए : नेता केसी

देउवाले पार्टी एकतालाई भन्दा पनि गठबन्धनलाई प्राथमिकता दिए : नेता केसी

images
images

खबर पात्रो

८, आश्विन २०७९
 • 355
  SHARES
 • देउवाले पार्टी एकतालाई भन्दा पनि गठबन्धनलाई प्राथमिकता दिए : नेता केसी

  काठमाडौं, ८ असोज ।

  नेपाली कांग्रेसका नेता जगदिश्वर नरसिंह केसीले पार्टी सभापति शेरबहादुर देउवाले पार्टीभित्रको आन्तरिक एकतालाई भन्दा पाँच दलीय गठबन्धनलाई प्राथमिकतामा राखेको आरोप लगाएका छन् । थापागाँउमा आयोजित कांग्रेस संस्थापन इतर समुहको भेलालाई सम्बोधन गर्दै उनले उनले आन्तरिक एकता बलियो भएको अबस्थामा कांग्रेसलाई अरु दलसँग गठबन्धन गरेर जानुपर्ने अबस्था नआउने दाबी गरे । 

  उनले को कार्यक्रममा समाुनपातिकको सूची नसच्चिए विकल्प सोच्नुपर्ने अबस्था आउन सक्ने चेतावनी पनि दिए ।  समाुनपातिकको सूची एकपक्षीय रहेको भन्दै उनले  सच्याउनु पर्ने बताए । उनले भने, ‘१६ असोजसम्म नसच्याउने हो भने त्यसको विकल्पमा विकल्पमा हामी अगाडि बढ्नुपर्ने परिस्थिति निर्माण हुन सक्छ।’ उनले समानुपातिकको बन्दसूची पेस गर्दा पार्टीको अर्को समुहलाई अन्याय गरिएको जिकिर गरे।  प्रत्यक्षतर्फको टिकट वितरणमा पनि उही अबस्था आउनसक्ने सम्भावना देखिएको भन्दै आफ्नो समूहले बाध्य भएर खवरदारीसभामा आयोजना गरेको बताए। 

  उनले सभापति शेरबहादुर देउवाले महाधिबेशनलगत्तै आफू सिंगो कांग्रेसको सभापति बन्ने प्रण गरेकोमा व्यवहारमा त्यसको विपरित देखिएको तर्क गरे।  

  images
  images
  प्रकाशित मिति :आश्विन ८, २०७९ शनिवार - २१:२८:५१ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend