मंगलवार, मंसिर २० गते २०७९

पुम्से च्याम्पियनसिप : रुपन्देहीकी रियाशा र दिपिकालाई कास्य पदक

पुम्से च्याम्पियनसिप : रुपन्देहीकी रियाशा र दिपिकालाई कास्य पदक

images
images

खबर पात्रो

८, आश्विन २०७९
 • 747
  SHARES
 • पुम्से च्याम्पियनसिप : रुपन्देहीकी रियाशा र दिपिकालाई कास्य पदक

  भैरहवा, ८ असोज । 
  पोखरामा जारी पहिलो माउण्ट एभरेष्ट जीसीएस अन्तर्राष्ट्रिय पुम्से च्याम्पियनसिपमा रुपन्देहीकी रियाशा यादव र दिपिका कार्कीले कास्य पदक जितेका छन् । दुवैले नेपालको प्रतिनिधित्व गर्दै पुम्से विधा (९–१२) उमेर समूहमा कास्य पदक जित्न सफल भएको प्रशिक्षक राकेश यादवले जानकारी दिए । 

  बिहीबारदेखि सुरु भएको उक्त च्याम्पियनसिपमा आइतबारसम्म चल्नेछ । प्रतियोगितामा भारत, मलेसिया, इण्डोनेशिया, पाकिस्तान, दक्षिण कोरिया, केन्या, श्रीलंका लगायत १६ वटा राष्ट्रबाट १ हजार २ सय ५० जना खेलाडीको सहभागिता रहेको छ ।

  images
  images
  प्रकाशित मिति :आश्विन ८, २०७९ शनिवार - १९:१३:४४ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend