शुक्रवार, आश्विन ५ गते २०८०

राष्ट्रपतिको कदमविरुद्ध सत्ता गठबन्धनका युवा सडकमा

राष्ट्रपतिको कदमविरुद्ध सत्ता गठबन्धनका युवा सडकमा

आज माइतीघरमा विरोध र्‍याली 

images
images

खबर पात्रो

६, आश्विन २०७९
 • 967
  SHARES
 • राष्ट्रपतिको कदमविरुद्ध सत्ता गठबन्धनका युवा सडकमा

  काठमाडौं, ६ असोज ।

  सत्ता गठबन्धनका युवा संघसंगठन राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीको पछिल्लो कदमविरुद्ध सडकमा उत्रिएका छन्  । राष्ट्रपति भण्डारीले तोकिएको समयसीमा १५ दिनसम्म नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण नगरेर निस्क्रिय पारिदिएपछि गठबन्धनको बैठकले ‘राष्ट्रपतिले संविधानको उल्लंघन गरेको’ निस्कर्ष निकालेको थियो । लगत्तै गठबन्धनमा आवद्ध दलका युवा संगठनहरू विरोधमा उत्रिएका हुन् ।

  images
  images

  संयुक्त युवा संगठनको बुधबारको बैठकले नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण नगरेर राष्ट्रपतिले गैरसंवैधानिक कदम चालेको ठहर गरेको छ ।  राष्ट्रपतिको कदमविरुद्ध आज दिउँसो २ बजे माइतीघर मण्डलामा विरोध र्‍याली गर्ने भएको छ ।
  न्युज कारखाना
   

  images
  प्रकाशित मिति :आश्विन ६, २०७९ बिहिवार - ०७:४७:३७ बजे

  खबर पात्रो

  धेरै पढिएको

  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: sobij