आइतवार, आश्विन ९ गते २०७९

बोधी रेडसन होटलमा ‘दशैं तिहार अफर’

बोधी रेडसन होटलमा ‘दशैं तिहार अफर’

images
images

खबर पात्रो

२९, भाद्र २०७९
 • 289
  SHARES
 • बोधी रेडसन होटलमा ‘दशैं तिहार अफर’

  भैरहवा, २९ भदौ । 
  रुपन्देहीको ओमसतिया गाउँपालिका–४ बसन्तपुरस्थित बोधी रेडसन होटलले दशैं र तिहार लक्षित अफर सार्वजनिक गरेको छ । होटलले बुधबार पत्रकार सम्मेलन गरी उक्त अफरबारे जानकारी गराएको छ । होटलको व्यवस्थापनको जिम्मेवारी लिएको शाईनी होटल्स एण्ड रिसोर्टका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत दीपक ठाकुरले ९ हजार ९ सय ९९ रुपैयाँमा डिलक्स कोठासहित डिनर र बिहानको नास्ता (ब्रेकफास्ट) समावेश गरिएको जानकारी दिए ।

  सो अफर अन्तर्गत प्याकेजमा लुम्बिनी भ्रमणको व्यवस्था समेत रहेको ठाकुरले जानकारी दिए । दशैं तिहारमा घुमफिर गर्न रुचाउने आन्तरिक पर्यटकहरुलाई लक्षित गरी अफर ल्याइएको उनले बताए । उनले भने, यो अफर नेपालीका लागि मात्र नभइ ईच्छुक भारतीय पर्यटकलाई पनि प्रदान गर्नेछौं । आफ्ना अभिभावकसँग आउने बालबालिकालाई पनि सोही प्याकेजमा समेटिएको र यसवापत अतिरिक्त शुल्क लिइनेछैन । 

  images

  अहिले बोधी रेडसन होटलमा ७५ प्रतिशत पर्यटकहरुले कोठा भरिएको ठाकुरले बताए । शाईनीले यस अघि काठमाण्डौंको रुद्र भ्यु, मूनलाइट रिसोर्ट, गोल्डेन गेट लगायतका होटलहरुमा पनि आंशिक व्यवस्थापनको काम हेरेको ठाकुरले जानकारी दिए । बोधी रेडसन होटलमा हाल ९८ वटा कोठा, व्यायामशाला, बैठक कक्ष, वाटर पार्क लगायतका सुविधा रहेका छन् ।

  images
  images
  प्रकाशित मिति :भाद्र २९, २०७९ बुधवार - २१:३१:१६ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend