शुक्रवार, आश्विन ५ गते २०८०

गुरुकुल आश्रममा पुस्तक हस्तान्तरण

गुरुकुल आश्रममा पुस्तक हस्तान्तरण

images
images

Deeps

२२, श्रावण २०७९
 • 1.0K
  SHARES
 • गुरुकुल आश्रममा पुस्तक हस्तान्तरण

  बुटवल, २२ साउन । 
  रोटरी क्लब अफ बुटवलले गुरुकुल आश्रम सैनामैना–१ पर्रोहामा पुस्तक हस्तान्तरण एवं प्रसाद वितरण कार्यक्रम गरेको छ । रोटरी क्लब अफ बुटवलका साथै स्पोन्सर क्लबहरु रोट्रयाक्ट क्लब अफ बुटवल, रोट्रयाक्ट क्षितिज इन्टरनेशनल र रोट्रयाक्ट लुम्बिनी वाणिज्य क्याम्पसका साथै ६ वटा इन्ट्रयाक्ट क्लबहरुले संयुक्त रुपमा पुस्तक हस्तान्तरण एवं प्रसाद वितरण कार्यक्रम गरेका हुन् ।

  क्लबका कोषाध्यक्ष जिवकान्त काफ्लेको संयोजकत्वमा भएको कार्यक्रमको सञ्चालन सचिव लालहरि पाण्डेले गरेका थिए । कार्यक्रममा उपस्थित सबैलाई क्लबका अध्यक्ष बोनिन पियाले धन्यवाद दिएका थिए । कार्यक्रमका अवसरमा बोल्ने वक्ताहरुले गुरुकुल आश्रमका विद्यार्थीले पुस्तक पाएपछि उनीहरुको मुहारमा उज्यालो आउने भन्दै क्लबले यस्ता रचनात्मक कार्यलाई निरन्तर जारी राख्ने बताएका थिए । 

  images
  images

  images
  प्रकाशित मिति :श्रावण २२, २०७९ आइतवार - २०:२०:५६ बजे

  Deeps

  This is Test

  धेरै पढिएको

  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: sobij