सोमवार, जेठ १५ गते २०८०

ठूलाखर्क सेवा समाजले तीज मिलन कार्यक्रम गर्ने

ठूलाखर्क सेवा समाजले तीज मिलन कार्यक्रम गर्ने

images
images

खबर पात्रो

२२, श्रावण २०७९
 • 1.2K
  SHARES
 • ठूलाखर्क सेवा समाजले तीज मिलन कार्यक्रम गर्ने

  बुटवल, २२ साउन । 
  ठूलाखर्क सेवा समाज बुटवल रुपन्देहीले यही साउन २८ गते शनिबार तीज मिलन कार्यक्रम आयोजना गर्ने भएको छ । समाजले स्थापनाको पहिलो वर्षमै दिदीबहिनी तथा चेलीबेटीहरुलाई जम्मा गरेर तीजमिलन कार्यक्रम आयोजना गर्न लागेको हो ।

  बुटवलको तीनकुनेस्थित सिमरन पार्टी प्यालेसमा आयोजना हुने कार्यक्रममा सहभागिताका लागि अर्घाखाँचीको छत्रदेव गाउँपालिका अन्तर्गत ठूलाखर्कबाट रुपन्देही आई बसोबास गर्ने सबैलाई सहभागी हुन आह्वान गरेको छ । आफ्नो मौलिक कला र संस्कृति जगेर्नाको लागि भन्दै समाजले तीजमिलन कार्यक्रम गर्न लागेको समाजका अध्यक्ष टामलाल ज्ञवालीले जानकारी दिए । तीजगीत कार्यक्रमसँगै दर खुवाउने कार्यक्रम समेत गरिने उनले जानकारी दिए । 

  images

  अर्घाखाँचीको छत्रदेव गाउँपालिका वडा नम्बर १ अन्तर्गत ठूलाखर्क स्थायी घर भई रुपन्देही, नवलपरासी र कपिलवस्तुमा बसोबास गरिरहेकाहरुले ठूलाखर्क सेवा समाज गठन गरेका हुन् । समाज गठन भएसँगै विभिन्न गतिविधि सुरु गरिएको समाजका उपाध्यक्ष घनश्याम ज्ञवालीले बताए । तीज गीत कार्यक्रमले संस्कृतिको रक्षा गर्ने र आपसी भाइचारा एवं भातृत्वको विकास गर्ने समाजका सचिव किशोर ज्ञवालीले बताए । बिहान ११ बजेदेखि सुरु हुने कार्यक्रम दिनभर चल्ने पनि उनले बताए ।

  images
  images
  प्रकाशित मिति :श्रावण २२, २०७९ आइतवार - २०:१८:१९ बजे

  खबर पात्रो

  धेरै पढिएको

  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend