मंगलवार, आषाढ १४ गते २०७९

स्थानीय तह निर्वाचनः १९६ पालिका जित्दै कांग्रेस पहिलो स्थानमा

स्थानीय तह निर्वाचनः १९६ पालिका जित्दै कांग्रेस पहिलो स्थानमा

images
images

खबर पात्रो

४, जेठ २०७९
 • 433
  SHARES
 • स्थानीय तह निर्वाचनः १९६ पालिका जित्दै कांग्रेस पहिलो स्थानमा

  काठमाडौँ, ४ जेठ। स्थानीय तह सदस्य निर्वाचनअन्तर्गत हालसम्म नेपाली कांग्रेसले १९६ पालिकामा विजयी भएको छ।

  आज मध्याह्न १२ बजेसम्म सार्वजनिक परिणामअनुसार कांग्रेसले ५६ नगरपालिकाको प्रमुख र १४० गाउँपालिकाको अध्यक्ष जितेको छ।जारी मतगणनामा कांग्रेस ६० नगरपालिका र ४२ गाउँपालिकामा अग्रस्थानमा छ। कांग्रेसले ४८ उपप्रमुख र १३९ उपाध्यक्ष जितेको छ।

  images

  नेकपा एमालेले २९ नगर र ९१ गाउँपालिकामा जित हासिल गरेको छ। एमाले ४५ नगरपालिका र ३० गाउँपालिकामा अग्रस्थानमा छ। एमाले ३३ उपप्रमुख र ८९ उपाध्यक्षमा विजयी भएको छ। नेकपा माओवादी केन्द्र ११ नगरपालिका र ७४ गाउँपालिका गरी ८५ स्थानमा विजयी भएको छ।

  माओवादी केन्द्र १३ नगरपालिका र १४ गाउँपालिकामा अग्रस्थानमा छ। हालसम्म माओवादीले १६ उपप्रमुख र ७७ उपाध्यक्ष जितेको छ। नेकपा एकीकृत समाजवादी ले दुई नगर पालिकामा जित हासिल गरेको छ। आठ स्थानमा समाजवादी अगाडि रहेको निर्वाचन आयोगले जनाएको छ। जनता समाजवादी पार्टी नेपालले पाँच गाउँपालिकाको अध्यक्षमा विजयी भएको छ।रासस 

   

   

  images
  images
  images
  प्रकाशित मिति :जेठ ४, २०७९ बुधवार - १३:४७:३५ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend