मंगलवार, आषाढ १४ गते २०७९

रुपन्देहीका दुई पालिकामा अन्तिम समयमा आएर टुट्यो गठबन्धन

रुपन्देहीका दुई पालिकामा अन्तिम समयमा आएर टुट्यो गठबन्धन

images
images

खबर पात्रो

१२, बैशाख २०७९
 • 11.0K
  SHARES
 • रुपन्देहीका दुई पालिकामा अन्तिम समयमा आएर टुट्यो गठबन्धन

  भैरहवा । रुपन्देहीका पालिकामा अन्तिम समयमा आएर गठबन्धन टुटेको छ। रुपन्देहीको सिद्धार्थनगर नगरपालिका र सैनामैना नगरपालिकामा अन्तिम समयमा आएर गठबन्धन टुटेको हो।

  नेपाली काग्रेस र नेकपा माओवादी केन्द्रवीच गठबन्धन भएकोमा मनोनयन दर्ता गर्ने समयमा आएर गठबन्धन टुटेको हो। गठबन्धन टुटेपछि नेपाली काग्रेसबाट मेयरमा ईश्तियाक अहमद खाँ र उपमेयरमा पल्लवी न्यौपानेले उम्मेदवारी दर्ता गराएका गराउनु भएको छ।

  images

  माओवादी केन्द्रबाट मेयरमा मनिष कुमार जोशी, उपमेयरमा कमला थापाले उम्मेदवारी दर्ता गराउनु भएको छ। त्यस्तै सैनामैना नगरपालिकामा गठबन्धन टुटेको छ। सैनामैनामा पनि अन्तीम समयमा गठबन्धनबाट नेकपा एस पार्टी सहित ३ दलले अलग अलग मनोनयन दर्ता गरेपछि गठबनधन टुटेको हो।

  नेकपा एसबाट सैनामैना नगरपालिकाको मेयरमा देबराज पौडेल र उपमेयरमा जसपाका टोपराज पाण्डेले उम्मेदवारी दिएपछि गठबनधन टुटेको हो। सैनामैनामा नेपाली काग्रंसको तर्फबाट फणिन्द्र शर्माले उम्मेदवारी दर्ता गराउनु भएको छ।

  images
  images
  images
  प्रकाशित मिति :बैशाख १२, २०७९ सोमवार - १८:०२:२३ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend