images
images

बिहिवार, जेठ १० गते २०८१

सिद्धार्थनगर–५ का ज्येष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपांगहरुलाई ‘तीर्थ यात्रा’

सिद्धार्थनगर–५ का ज्येष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपांगहरुलाई ‘तीर्थ यात्रा’

images
images
images
सोमवार, बैशाख ३१ २०८१
सोमवार, बैशाख ३१ २०८१
 • सिद्धार्थनगर–५ का ज्येष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपांगहरुलाई ‘तीर्थ यात्रा’

  भैरहवा, ३१ वैशाख ।
  रुपन्देहीको सिद्धार्थनगर नगरपालिका वडा नम्बर ५ को कार्यालयले ज्येष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपांगता भएका व्यक्तिहरुका लागि ‘तीर्थ यात्रा’ कार्यक्रम गरेको छ । वडा नम्बर ५ मा स्थायी बसोबास गर्ने ज्येष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपांगहरु गरी शुक्रबार ५० जना गोरखा जिल्लामा अवस्थित प्रसिद्ध तथा महत्वपूर्ण धार्मिक स्थल मनकामना मन्दिर पुगेको वडाअध्यक्ष पुरन प्रसाद श्रेष्ठले बताए ।

  images
  images
  images

  शुक्रबार बिहान पुगेको टोली सोही दिन साँझ फर्किएको वडाअध्यक्ष श्रृेष्ठले जानकारी दिए । ‘धार्मिक यात्रा गराउने हेतुले मनकामना मन्दिरको दर्शन गराइएको छ । आगामी दिनमा पनि यस्ता कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिदै जानेछौं, ’उनले भने ।

  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij