images

बुधवार, बैशाख ५ गते २०८१

एक हजार रुपैयाँले बढ्याे सुनकाे भाउ

एक हजार रुपैयाँले बढ्याे सुनकाे भाउ

images
images
images
बिहिवार, चैत्र २ २०७९
बिहिवार, चैत्र २ २०७९
 • एक हजार रुपैयाँले बढ्याे सुनकाे भाउ

  काठमाडाैं, २ चैत । नेपाली बजारमा सुनको भाउ बिहीबार पनि बढेको छ।

  images
  images
  images

  नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघका अनुसार बिहीबार छापावाल सुन प्रतितोला एक हजार रुपैयाँले बढेर १ लाख ६ हजार ७०० रुपैयाँ कायम भएको छ ।यसअघि, बुधबार छापावाल सुन तोलाको १ लाख ५ हजार ७ सय रुपैयाँमा कारोबार भएको थियो । 

  यसैगरी, तेजावी सुनको मूल्य तोलाको १ लाख ६ हजार २ सय रुपैयाँ निर्धारण भएको छ । यसैगरी, तेजावी सुनको भाउ तोलाको १ लाख ५ हजार २ सय रुपैयाँ निर्धारण भएको थियो ।बिहीबार चाँदीको भाउ पनि बढेको छ । आज चाँदी तोलामा ५ रुपैयाँले बढेर १३ सय ५ रुपैयाँ कायम भएको छ । बुधबार भने चाँदीको भाउ १३ सय रुपैयाँ कायम रहेको थियो ।

  images
  images
  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij