सोमवार, जेठ १५ गते २०८०

भैरहवामा बीएफसीको शुभारम्भ, कुखुराको मासुको विभिन्न फ्राइ परिकार पाइने

भैरहवामा बीएफसीको शुभारम्भ, कुखुराको मासुको विभिन्न फ्राइ परिकार पाइने

images
images

खबर पात्रो

२९, फाल्गुण २०७९
 • 4.4K
  SHARES
 • भैरहवामा बीएफसीको शुभारम्भ, कुखुराको मासुको विभिन्न फ्राइ परिकार पाइने

  भैरहवा, २९ फागुन ।
  भैरहवामा विश्वास फ्राइ चिकेन (बीएफसी) को शुभारम्भ भएको छ । भैरहवाको हाटबजारमा बीएफसीको शुभारम्भ भएको हो । फर्मको सोमबार एक कार्यक्रमकाबीच सिद्धार्थ उद्योग वाणिज्य संघ, रुपन्देहीका अध्यक्ष ठाकुर कुमार श्रेष्ठले उद्घाटन गरेका छन् । सो अवसरमा बोल्दै अध्यक्ष श्रेष्ठले विषम परिस्थितिमा विभिन्न पसल बन्द भइरहेको बेला बीएफसीको शुभारम्भ हुनु खुसीको विषय भएको बताए । उनले फर्मको सफलताको काम गर्दै आवश्यक सहयोग गर्ने प्रतिवद्धता व्यक्त गरे ।

  बीएफसीका सञ्चालक पराग दास गोर्खालीले बीएफसीको शाखाहरु शंकरनगर, भलवारी लगायतका स्थानमा पनि शुभारम्भ हुन लागेको जानकारी दिए । उनले करिब २० करोड लगानी रहेको बताए । उनले लकडाउनको समयमा कतिपय उत्पादनले बजार नपाइ त्यतिकै खेर गएको बारेमा आफूले महसुस गर्दै केही गर्नुपर्छ भन्ने सोचमा पुगेको बताए । उनले भने, ‘हामीले फ्राइ चिकेन ५१० रुपैयाँ प्रतिकेजी विक्री गरिरहेका छौं, जबकी ४ सय रुपैयाँप्रति केजी कुखुराको मासु छ । यो कसरी सम्भव भयो भन्ने प्रश्न आँउछ । कुखुराको मूल्य सस्तो हुँदा स्टक गरेर राख्न सकेमा पछि सस्तो मूल्यमा विक्री गर्न सकिन्छ । ’ अहिले जिउँदो कुखुराको मूल्य प्रतिकेजी रु. २७० भए पनि केही महिना अघि प्रतिकेजी रु. १६० रहेको उनले बताए । 

  images

  बीएफसीका बजार व्यवस्थापक दिनेश खनालले ब्रोइलर कुखुराको मासु फ्राइ गरेर विभिन्न परिकार बनाइ विक्री गरिने बताए । उनले तयारी मासु घरमै लगेर खान सकिने बताए । उनले भने, ‘यहाँ स्वस्थकर तथा स्वादिलो मासु पाउन सकिन्छ । ’ धेरै व्यवसायी धरासायी अवस्थामा पुगेको बेला चुनौतीकाबीच सञ्चालन गरिएको उनको भनाइ छ । बीएफसीमा कुखुराको मासुको विभिन्न फ्राई परिकारहरुको साथै ससेज, मःम सुपथ मूल्यमा पाइने खनालले बताए । दिपेन्द्र बुढाप्रितीको सञ्चालनमा सम्पन्न कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो । शुभारम्भको अवसरमा बीएफसीले सम्पूर्ण परिकारमा १५ प्रतिशत छुट दिएको छ । 

  kkk.jpg

  images
  images
  प्रकाशित मिति :फाल्गुण २९, २०७९ सोमवार - १४:३४:०५ बजे

  खबर पात्रो

  धेरै पढिएको

  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend