images
images

बिहिवार, जेठ १० गते २०८१

रुपन्देहीमा मनोनयन दर्ता न्यून, अधिकांशले भोलि गर्ने

रुपन्देहीमा मनोनयन दर्ता न्यून, अधिकांशले भोलि गर्ने

images
images
images
आइतवार, बैशाख ११ २०७९
आइतवार, बैशाख ११ २०७९
 • रुपन्देहीमा मनोनयन दर्ता न्यून, अधिकांशले भोलि गर्ने

  भैरहवा, ११ वैशाख ।
  रुपन्देहीमा स्थानीय तहको मनोनयन दर्ताको पहिलो दिन खासै उत्साह देखिएन । ठूला राजनीतिक दलले उम्मेदवारी दर्ता नगर्दा उत्साह नदेखिएको हो । आइतबार केही साना राजनीतिक दल र स्वतन्त्र उम्मेदवारले मात्र उम्मेदवारी दर्ता गरेको मुख्य निर्वाचन अधिकृतको धनसिंह महराले बताए । साना दल र स्वतन्त्र उम्मेदवारले मात्रै उम्मेदवारी दर्ता गर्दा आचासंहिता उल्लंघनका क्रियाकलाप पनि भएनन् ।
   
  मुख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयका अनुसार पहिलो दिन अधिकांश पालिकामा मेयर÷उपमेयर, गाउँपालिका अध्यक्ष/उपाध्यक्ष, वडाध्यक्ष तथा सदस्यहरुमा बढी मात्रामा स्वतन्त्र उम्मेदवारी परेको छ । सिद्धार्थनगर नगरपालिकामा ईश्वरी खड्काले मेयरमा स्वतन्त्र उम्मेदवारी दिएकी छन् । नेपाल जनता पार्टीका लालमन शाह तेलीले पनि मेयरमा उम्मेदवारी दिएका छन् । त्यस्तै, पारुल बेरिवालले स्वतन्त्रबाट वडा नम्बर पाँचको वडाध्यक्षमा उम्मेदवारी दिएकी छन् । वडा नम्बर १ बाट रोहित थापाले स्वतन्त्र वडा सदस्यमा र वडा नम्बर ४ बाट प्रेम बहादुर केसीले वडा सदस्यमा स्वतन्त्र उम्मेदवारी दिएका छन् ।
   
  बुटवल उपमहानगरपालिकामा पाँचदलीय गठबन्धन तोड्दै जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) ले मेयर र उपमेयर दुवै पदमा उम्मेदवारी दर्ता गराएको छ । मेयर पदका लागि सुरज हितान मगर र उपमेयरमा सम्झना पौडेलले उम्मेदवारी दर्ता गराएका हुन् । १६ स्थानीय तह रहेको रुपन्देहीका सबैजसो पालिकामा स्वतन्त्र उम्मेदवारी परेको छ ।

  images
  images
  images

  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij